Dziś jest poniedziałek, 29.12.2008, 10:39

Logo SwiarSportu.pl
ISSN: 1895-7021

:: REKLAMA :::: REKLAMA ::


 
Menu
Redakcja
 
Serwis informacyjny 24h

Sezon Poland Trophy 2008 zakończony. Kingway Trophy Team podsumowuje udane starty

30.09.2008 @ 22:22

Ukoronowaniem pierwszego sezonu dla Kingway Trophy Team jest sukces w postaci 2 i 3 miejsca w klasyfikacji generalnej w Poland Trophy. Był to rok zdecydowanie udany dla młodego teamu, który nie dość, że wystartował na chińskich quadach, to na dodatek miał w sobie na tyle samozaparcia, aby stawać do walki w najcięższych konkurencjach.

czytaj więcej...

Bartek Obukowicz z Diverse Extreme Team poza podium

26.09.2008 @ 09:58

Ogromne przeszkody zrobione z drewna, stali i ziemi pokonywane przez najlepszych rider’ów z całego świata, czyli Xbox 360 Slopestyle w centrum historycznego miasta Pisek, oficjalnie zostały uznane za jedne z najlepszych zawodów freeride MTB w historii Czech.

czytaj więcej...

Salomon Freestyle Team

26.09.2008 @ 09:51

Salomon, oprócz związku z tradycyjnym narciarstwem alpejskim i zawodnikami Pucharu Świata, jest mocno zaangażowany w Freestyle. Od kilku lat istnieje tzw. International Freestyle Team, w którego skład wchodzą gwiazdy tej dyscypliny jak m.in. Simon Dumont, Charles Gagnier, David Benedek i Josh Dirksen- osoby, które od lat wyznaczały trendy w światowym Freestylu.

czytaj więcej...

BASE jumper z Diverse Extreme Team zdobył największy wiadukt w Europie!

09.09.2008 @ 23:47

To były dwa tygodnie najbardziej ekstremalnej jazdy z maksymalną dawką adrenaliny, jaką zafundował w tym roku Olek Domalewski z Diverse Extreme Team. BASE jumper podczas eksplorowania Europy odwiedził w sumie 6 krajów: Niemcy, Holandię, Belgię, Francję, Hiszpanię oraz Szwajcarię i w każdym oddał co najmniej jeden skok.

czytaj więcej...

Michał "Nypel" Jasiński z Diverse Extreme Team podsumowuje Mistrzostwa Polski Dirt Jump!

05.09.2008 @ 00:45

Wydarzenie sezonu w polskim dircie pod dowództwem ridera z Diverse Extreme Team Michała „Nypla” Jasińskiego, czyli V Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Dirt Jump MTBMX oficjalnie można uznać za zakończone. Milanówek - stolica polskiego dirtu, dzięki staraniom Prezesa „Nypla” przeżyło najazd riderów ze wszystkich stron świata.

czytaj więcej...

CLTN Loosers Contest, czyli mega jazda na koniec wakacji!

05.09.2008 @ 00:34

Kultowe zawody CLTN Loosers Contest, czyli zero spiny i walka o Złote Kalesony, to nieubłagany  znak że nadszedł koniec wakacji. Jak co roku, niezmiennie od czterech lat, Loosersi wzięli w posiadanie Półwysep Helski zwiastując koniec sezonu letniego.

czytaj więcej...

Diverse Dirt Diggers MTB BMX Contest - premiera z mocnym akcentem

05.09.2008 @ 00:28

Diverse Dirt Diggers MTB BMX Contest najbardziej zakręcona impreza MTB i BMX odjechała, pozostawiając za sobą, już na starcie edycji,  zwycięski Puchar -  za wydarzenie sportowe na Targach Kielce Lato Sport 2008!
czytaj więcej...

Diverse Downhill Contest Puchar Polski w zjeździe na rowerach zakończony

05.09.2008 @ 00:12

W malowniczej miejscowości Kasina Wielka oficjalnie zostały zakończone zmagania downhillowe w Pucharze Polski w zjeździe na rowerach. Ostatnia edycja Pucharu Polski była równocześnie finałem największego cyklu imprez DH rozgrywanych pod szyldem Diverse Downhill Contest.

czytaj więcej...

Puchar Polski w kitesurfingu drugi rok z rzędu w zespole Diverse Extreme Team!

05.09.2008 @ 00:11

Zgodnie ze wcześniejszymi nieoficjalnymi wynikami zdobywcą Pucharu Polski w kitesurfingu został  zawodnik Diverse Extreme Team, aktualny mistrz Polski Victor Borsuk, który wywalczył to prestiżowe trofeum i tytuł mistrza Polski drugi rok z rzędu. Na trzecim miejscu uplasował się jego kolega z Diverse Extreme Team Łukasz „Książe” Ceran.

czytaj więcej...

Olimpijska, biało-czerwona, retrospektywa.

31.08.2008 @ 12:33

Jakie to były Igrzyska dla Polaków? Pod względem statystycznym średnie, nasi olimpijczycy, a przede wszystkim PKOl i poszczególne związki sportowe, nie uniknęli krytyki. W klasyfikacji medalowej z dziesięcioma medalami zajęliśmy dwudzieste miejsce. W porównaniu z Atenami zdobyliśmy tyle samo medali, jednak wyższe o trzy pozycje w klasyfikacji medalowej miejsce zawdzięczamy większej ilości srebrnych krążków.
czytaj więcej...

I Mistrzostwa Śląska OFF-ROAD

27.08.2008 @ 21:52

W ostatni weekend 22 i 23 sierpnia na torze ”Ajska” w Świętochłowicach, odbyły się I Mistrzostwa Śląska OFF-ROAD. Organizatorzy, tworząc mistrzostwa chcą, aby na tych terenach zrodził się cykliczny rajd przeprawowy z udziałem najlepszych zawodników Polski i Śląska, który na stałe wpisze się w kalendarz najbardziej prestiżowych imprez off-roadowych w Polsce.


Pudzianowski odjechał na quadzie Kingwaya

26.08.2008 @ 17:00

W sobotę 16 sierpnia na Placu Biegańskiego i Stadionie Miejskim "Arena Częstochowa" odbyły się po raz pierwszy w Częstochowie zawody siłaczy - i to od razu w randze Indywidualnych Mistrzostw Polski ”Strong Man”. Uczestniczyło w nich 15 najlepszych zawodników z całego kraju. Imprezę poprowadził jak zwykle znany częstochowianin, Irek Bieleninik.

czytaj więcej...

Wielki Finał Pucharu Polski w zjeździe na rowerach - Diverse Downhill Contest

21.08.2008 @ 18:09

Dla wszystkich spragnionych mocnych wrażeń już 24 sierpnia w Kasinie Wielkiej zakończenie sezonu zjazdowego na trasach Pucharu Polski - Diverse Downhill Contest. Pasjonaci kolarstwa zjazdowego mogą się przygotować na ogromną dawkę adrenaliny oraz spróbować swoich sił w walce z czasem i trasą na Śnieżnicy.

czytaj więcej...

Złoty Leszek Blanik

18.08.2008 @ 14:49

Mamy kolejny zloty medal! Po sukcesach Tomasza Majewskiego i czwórki podwójnej złoty medal na swoim koncie zapisał Leszek Blanik. Polak startował w konkurencji skok przez stół. Dla Blanika to drugi medal olimpijski, nasz gimnastyk ma już w swojej kolekcji "brąz" z Sydney. Blanik otrzymał notę 16.600 za pierwszy skok, a za drugi 16.475. Uzyskując średnią 16.537 zdystansował wszystkich rywali.
czytaj więcej...

Koszmar Aten powraca

11.08.2008 @ 19:43


Za nami trzeci dzień Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008. Generalizując, podobnie jak przed czterema laty w Atenach, początek tej największej sportowej imprezy Polacy nie mogą uznać za udany. Bardziej irytuje mnie jednak to, że po raz kolejny naszych reprezentantów stać tylko na mętne tłumaczenie swoich niepowodzeń...

czytaj więcej...


1 2 3 4 5 .. 9 następna »
 
Partnerzy serwisu:

Zapraszamy na...
nonstop
Nasz Patronat:
AZS PW Cycling Team

Ariel Rally Team

Felietony
Rozmowy z...


 

Copyright © 2005-2007 STIgroup. All Rights Reserved.
SportFoto.pl | Bilety lotnicze | Wycieczki | Sport Katalog | Mapy, Plany, Atlasy |
Listwy do glazury
aHref | Katalog