Dziś jest poniedziałek, 29.12.2008, 10:19

Redakcja

Serwis informacyjny 24h

Fantastyczny występ Dederko w Tiszaujvaros

11.08.2007 @ 15:23

Zawodniczka WLKS Kmicic Częstochowa Ewa Dederko uzyskując czas 2:01:58 zajęła 10. miejsce w rozgrywanych dziś w Węgierskim Tiszaujvaros zawodach Pucharu Świata w Triathlonie. W zawodach zwyciężyła Nowozelandka Samantha Warriner (2:00:11) przed Emmą Moffatt z Australii (2:00:31) i trzecią na mecie Debbie Tanner z Nowej Zelandii (2:00:35).

Puchar Świata w Tiszaujvaros - relacja live!

11.08.2007 @ 12:26

O 13. czasu polskiego wystartują kobiety do konkurencji pływackiej w kolejnej, 11. rundzie BG Triathlon World Cup, która odbywa się w Węgierskim Tiszaujvaros. Zapraszamy do śledzenia relacji z zawodów, w których udział biorą: (8) Ewa Dederko, (42) Maria Cześnik, (63) Paulina Kotfica, (66) Ewa Bugdoł oraz z numerem 48. Marek Jaskółka. W dniu jutrzejszym odbywać się będą Drużynowe Mistrzostwa Świata

Dziś w angielskim Salford odbyły się zawody Pucharu Świata w triathlonie - Salford BG Triathlon World Cup. Reprezentantka WLKS Kmicic Częstochowa - Ewa Dederko zajęła w zawodach 13. miejsce. Zwyciężyła Vanessa Fernandes z Portugalii, do której Ewa straciła 2 minuty 11 sekund. Warto jednak odnotować fakt, że jeszcze na 15 kilometrze części kolarskiej to Ewa znajdowała się na 6 miejscu, a zwyciężczyni dzisiejszych zawodów traciła do niej 2 sekundy i znajdowała się na 16 miejscu !!

Już za chwilę rozpoczyna się kolejna runda Pucharu Świata w triathlonie rozgrywana w angielskim Salford. Polskę reprezentują -  wśród pań Ewa Dederko; wśród panów: Marek Jaskółka, Będziemy na bieżąco informować Państwa o wynikach naszych zawodników.

W sobotę zakończyły się rozgrywane w Kopenhadze Mistrzostwa Europy w Triathlonie. Zawodniczka WLKS - Złoty Potok - Goliard Ewa Dederko zajęła 8 miejsce na 61 startujących kobiet.

Na obiekcie częstochowskiego MOSiRu przy ul. Dekabrystów dobiegają końca rozgrywki Mistrzostw Polski w Aquathlonie. Częstochowianka Ewa Dederko traktująca dzisiejsze zawody jako trening przed Mistrzostwami Europy nie dała szans swoim rywalkom w kategorii seniorek.