Dziś jest poniedziałek, 29.12.2008, 10:55

Logo SwiarSportu.pl
ISSN: 1895-7021

:: REKLAMA :::: REKLAMA ::


 
Menu
Redakcja
 
Serwis informacyjny 24h

W Starych Jabłonkach niespodzianki nie było

09.09.2007 @ 22:02

W jaki sposób można zarobić 32 tys. dolarów w cztery dni? Odpowiedź jest bardzo prosta - „wystarczy” tylko wygrać siatkarski turniej z cyklu World Tour. To właśnie uczynili siatkarze plażowi Emanuel Rego i Ricardo Santos. Dzisiaj w finale szybko uporali się z Argentyńczykami - Mariano Baracetti/Martin Conte. Z pewnością dla tych, którzy choć trochę interesują się tą odmianą sportu nie była to żadna niespodzianka. Tym bardziej, że obydwie ekipy spotkały się ze sobą w Jabłonkach w czwartej rundzie - oczywiście ze zwycięstwa cieszyli się Brazylijczycy
czytaj więcej...

Poznaliśmy finalistów World Tour

08.09.2007 @ 21:02

Powoli kończą się siatkarskie zmagania w turnieju World Tour, który od środy trwa w Starych Jabłonkach. W jutrzejszym finale zagrają Brazylijczycy Emanuel/Ricardo z Baracettim/Conde z Argentyny. O najniższy stopień podium powalczą natomiast Fabio Luiz/Marcio Araujo i Franco/Cunha z Brazylii
czytaj więcej...

Stare Jabłonki już bez Polaków

07.09.2007 @ 18:49

Siatkarska rywalizacja z cyklu World Tour, która rozpoczęła się w środę w Starych Jabłonkach wkracza w decydującą fazę. Na czterech boiskach przy hotelu Anders odbyły się kolejne mecze w turnieju głównym. Już w pierwszym pojedynku na stadionie głównym pojawili się Jakub Szałankiewicz i Michał Kądzioła. W czwartek młodzi zawodnicy, jako pierwsi Polacy wygrali mecz turnieju głównym w Mazury Open (2:0 z Mussą/Jacksonem z Wenezueli)
czytaj więcej...

Doczekaliśmy się wygranej Polaków!!!

06.09.2007 @ 19:22

Na pierwsze zwycięstwo w turnieju głównym siatkarskiego Pucharu Świata miłośnikom plażówki w Polsce przyszło czekać siedem lat! Ostatni raz z wygranej na tym szczeblu cieszyli się Janusz Bułkowski i Marcin Bachorski. Teraz dołączyli do nich Jakub Szałankiewicz i Michał Kądzioła, którzy jako pierwsi nasi zawodnicy w rozgrywanym po raz czwarty turnieju Mazury Open zwyciężyli mecz w turnieju głównym.
czytaj więcej...

Nowi Mistrzowie Europy!

05.09.2007 @ 15:16

Polski duet Michał Kądzioła i Jakub Szłankiewicz, wywalczyli wczoraj tytuł Mistrzów Europy w siatkówce plażowej do lat 20. W finałowym meczu pokonali oni francuską parę Julien Lyneel / Brice Thesee 2:0 (21:14; 21:10). 

czytaj więcej...

Rusza World Tour w Starych Jabłonkach!

04.09.2007 @ 23:54

Nareszcie się doczekaliśmy – mówią miłośnicy plażówki. Od dzisiaj do niedzieli najlepsi siatkarze z całego świata zmierzą się w kolejnym turnieju Pucharu Świata. Jednak zanim poznamy zwycięzców, na pierwszy ogień pójdą zawodnicy, którzy walczą o awans do turnieju głównego. Na tym szczeblu odbędzie się 27 spotkań, choć początkowo zaplanowano aż 56 (we wtorek zrezygnowano także z preeliminacji)
czytaj więcej...

Zjeżdża się światowa i krajowa czołówka siatkarzy plażowych

04.09.2007 @ 10:02

W niedzielę zakończył się turniej World Tour w St. Petersburgu i czołowi zawodnicy powoli zjeżdżają się do Starych Jabłonek. Na Warmii i Mazurach pojawiły się dwie pary z Japonii: Kentaro Asahi /Katsuhiro Shiratori, którzy zagrają w turnieju głównym oraz Koichi Nishimura/Taichi Morikawa (wystąpią w kwalifikacjach)
czytaj więcej...

Do Hotelu Anders w Starych Jabłonkach zjeżdżają się siatkarze

31.08.2007 @ 16:12

Turniej z cyklu World Tour w Starych Jabłonkach rozpocznie się dopiero piątego września, ale już wcześniej pojawili się pierwsi zagraniczni siatkarze. W miniony poniedziałek na Warmię i Mazury przyjechali Jorre Andre Kjemperud i Tarjei Skarlund. Dla Norwegów nie będą to pierwsze występy w Mazury Open, ponieważ w dwóch poprzednich edycjach dwukrotnie zajmowali 17. miejsce
czytaj więcej...

Odliczanie do turnieju w Starych Jabłonkach rozpoczęte!

31.08.2007 @ 16:09

Wielkimi krokami zbliża się siatkarski turniej mężczyzn z cyklu World Tour, który rozpocznie się piątego września w Starych Jabłonkach. Do malowniczo położonej miejscowości pod Ostródą już po raz czwarty zjadą się najlepsi zawodnicy z całego świata na czele z Ricardo Santosem i Emanuelem Rego, aktualnymi mistrzami olimpijskimi z Aten.
czytaj więcej...

Simplus Cup: Urban i Wiatr ze złotymi medalami.

11.08.2007 @ 16:14

Dziś przed południem rozpoczęła się rywalizacja o Mistrzostwo Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet. Tryumfatorkami tego turnieju zostały Kasia Urban i Asia Wiatr (Tatarek Team ).

czytaj więcej...

Simplus Cup: 40 tys. dla najlepszych par

09.08.2007 @ 00:31

Już dziś, 9 sierpnia, w Gdyni odbędą się eliminacje w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet. W piątek i sobotę, odbędzie się turniej główny, w którym rywalizować będzie ze sobą 16 najlepszych par tego sezonu. Pula nagród w tegorocznym Simplus Cup to 40 tys. złotych.

czytaj więcej...

Siatkarski kalendarz - Puchar Świata w Starych Jabłonkach 2007

08.08.2007 @ 23:08

Swatch FIVB Beach Volley World Tour 2007 w Starych Jabłonkach. Największe gwiazdy "plażówki" rozegrają swoje spotkania między 05 a 09 września. Cała impreza odbędzię się na plaży Hotelu Anders***.

czytaj więcej...

Czas na Łebę!

08.08.2007 @ 18:51

Już w najbliższy weekend, 10-12 sierpnia, odbędzie się kolejny turniej Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Będą to przedostatnie zawody w cyklu tegorocznej imprezy. Tym razem miejscem rywalizacji będzie Łeba! Warto przypomnieć, iż poprzednie 4 turnieje gościły w: Sopocie, Świnoujściu, Mielnie jak również w Ustce.

czytaj więcej...

Siatkówka plażowa na najwyższym światowym poziomie!

07.08.2007 @ 15:20

Puchar Świata w Siatkówce Plażowej na plaży Hotelu Anders *** w Starych Jabłonkach to współzawodnictwo najlepszych zawodników z całego świata pod patronatem FIVB (Światowej Federacji Siatkówki). Jest to jeden z dziewiętnastu turniejów rozgrywanych w ciągu roku w najciekawszych miejscach na świecie - na plażach, nad jeziorami, w górach oraz w centrach wielkich metropolii.
czytaj więcej...

Zwycięstwo Lisieckiego i Marciniaka w usteckim turnieju

05.08.2007 @ 18:47

W niedzielne przedpołudnie rozpoczął się kolejny turniej z cyklu Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.

czytaj więcej...


1 2 następna »
 
Partnerzy serwisu:

Zapraszamy na...
nonstop
Nasz Patronat:
AZS PW Cycling Team

Ariel Rally Team

Felietony
Rozmowy z...


 

Copyright © 2005-2007 STIgroup. All Rights Reserved.
SportFoto.pl | Bilety lotnicze | Wycieczki | Sport Katalog | Mapy, Plany, Atlasy |
Listwy do glazury
aHref | Katalog