Dziś jest poniedziałek, 29.12.2008, 10:43

Logo SwiarSportu.pl
ISSN: 1895-7021

:: REKLAMA :::: REKLAMA ::


 
Menu
Redakcja
 
Serwis informacyjny 24h

Finał konkursu „Człowiek bez barier”

13.11.2008 @ 11:26

17 listopada podczas Wielkiej Gali Paraolimpijskiej Pekin 2008 odbędzie się uroczysty Finał VI edycji konkursu „Człowiek bez barier”, organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji oraz Polski Komitet Paraolimpijski. W konkursie nagradzane są osoby z niepełnosprawnością, które budzą podziw i mogą stanowić wzór dzięki swojej życiowej postawie. Mimo niepełnosprawności prowadzą aktywny tryb życia, a tym samym przezwyciężają stereotypowy obraz osób z niepełnosprawnością.

 

czytaj więcej...

Legioniści świętowali odzyskanie niepodległości

12.11.2008 @ 06:27

Zawodnicy pierwszej drużyny, Młodej Ekstraklasy, Młode Wilki oraz trenerzy Piłkarskiej Akademii Legii Warszawa, kilka minut przed godziną 12 stawili się pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu. Nasi piłkarze wzięli udział w biegu z okazji 90 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

czytaj więcej...

90. Rocznica Odzyskania Niepodległości

11.11.2008 @ 01:24

Jedenastego listopada 1918 roku ziścił się sen naszych przodków. Po 123 latach podziału i niewoli nasza ojczyzna powróciła na mapę Europy, a Polacy odzyskali swój dom, za który wielu zapłaciło najwyższą cenę. W dniu 90-tej rocznicy tamtych wydarzeń cieszmy się, że żyjemy w wolnej Polsce. Bądźmy wdzięczni wszystkim, dzięki którym cieszymy się swobodą i niepodległością. Wielu z nich na zawsze pozostanie cichymi bohaterami, ale to ich heroizm dał nam niepodległość.

czytaj więcej...

Bartek Obukowicz na elitarnym URBAN SLOPESTYLE w Czechach

19.09.2008 @ 14:28

Nieustraszeni riderzy na swoich pojazdach! Unikalny tor przeszkód w centrum historycznego miasta Pisek, będzie zdobywany tylko przez najlepszych z najlepszych. Oczywiście, do ataku na miasto rusza również, jeden z naszych najlepszych wymiataczy, czyli Bartek „Papież” Obukowicz z Diverse Extreme Team.

czytaj więcej...

BASE Jumper z Diverse Extreme Team w wyprawie dookoła świata!

19.09.2008 @ 08:47

Dlaczego dookoła świata? To bardzo proste. W przeciągu 15 dni Olek Domalewski z Diverse Extreme Team obleci świat zatrzymując się w Ameryce Północnej i Azji. Przed DExT-owym BASE Jumperem m.in. największe wyzwanie tego roku, czyli unikatowa wyprawa do południowej części Pekinu w rejon Fengjie i skok do 662 m. jaskini.


Przedłużenie terminów nadsyłania zgłoszeń w konkursach „Człowiek bez Barier” oraz „Oczy Otwarte”

18.09.2008 @ 09:17

Jeśli znasz osobę niepełnosprawną, która jest wybitnym sportowcem, czyli osiąga takie sukcesy w sporcie, o jakich warto opowiedzieć innym, zgłoś ją do konkursu Człowiek bez barier 2008. Jeszcze do 26 września można zgłaszać kandydatury sportowców z niepełnosprawnością do konkursu „Człowiek bez Barier 2008” organizowanego przez magazyn „Integracja”.

czytaj więcej...

Dobre pozycje Diverse Extreme Team w Pucharze Polski BMX MTB

17.09.2008 @ 12:59

Zlot najlepszych polskich wymiataczy BMX i MTB podczas trzeciej edycji Pucharu Polski odbywającej się w Białymstoku, zagwarantował  niezły poziom i styl jazdy. Leciały m.in. takie tricki jak whip-manual-whip, wallride-whip, opposite wallride-downside whip, whip-tailtap-barspin, double-whip i cała masa wysokich, stylowych akcji już bez whipa!  Dobrze w Białymstoku zaprezentowali się zawodnicy Diverse Extreme Team, w kategorii MTB na własnym terenie  triumfował Bartek „Papież’  Obukowicz, na drugim miejscu, w kategorii BMX, zawody ukończył Piotr „Piret”  Kołodziej.

czytaj więcej...

Riderzy z Diverse Extreme Team przed trzecią eliminacją Pucharu Polski BMX&MTB

11.09.2008 @ 16:56

Trzecia edycja Pucharu Polski  Lion Fresstyle BMX&MTB odbędzie się w Białymstoku 13 i 14 września, na terenie „Skateparku Garaż”, oraz pobliskiego Dirtu.  W sobotę 13 września rozegrane zostaną eliminacje w „Garażu”, a jeśli pogoda pozwoli po eliminacjach organizatorzy zapraszają na wieczorny Jam na Dirtach. Niedziela tradycyjnie będzie dniem finałów.

czytaj więcej...

Ruszają zapisy do fotomaratonu GP, uchwyć barwy walki!

05.09.2008 @ 00:50

W poniedziałek, 1 września rozpoczęły się zapisy do FotoMaratonu GP, największego konkursu fotografii sportowej w Polsce. Zapisy będą przyjmowane do 14 września na stronie www.fotomaratongp.pl. W niedzielę, 28 września 250 finalistów konkursu wyruszy na trasę 30. Flora Maratonu Warszawskiego, by uwiecznić to niecodzienne wydarzenie na zdjęciach.

czytaj więcej...

Inne Igrzyska...

27.08.2008 @ 23:13

Pierwszy tydzień Igrzysk Olimpijskich w Pekinie był niezwykle udany dla Włochów. Reprezentanci tego kraju wywalczyli osiemnaście medali (sześć złotych) i przez długi czas utrzymywali się w ścisłej czołówce klasyfikacji medalowej. Obserwowanie Igrzysk z ich perspektywy pozwalało na jakiś czas zapomnieć o kolejnych klęskach naszych zawodników…


Koszmar Aten powraca - aktualizacja

21.08.2008 @ 18:52

Powoli dobiegają końca Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008. Generalizując, podobnie jak przed czterema laty w Atenach, rywalizacja na największej sportowej imprezie świata obnażyła nasze niezbyt profesjonalne podejście do wielu dyscyplin sportu.. Bardziej irytuje mnie jednak to, że po raz kolejny faworytów do medali stać tylko na mętne tłumaczenia w przypadku niepowodzeń...

Eksplozja rowerowego szaleństwa na Diverse Dirt Diggers MTB BMX Contest

19.08.2008 @ 16:23

Nakręć się i trzymaj się, ponieważ najbardziej zakręcona impreza MTB i BMX nadjeżdża! Już w ten weekend, 22 i 23 sierpnia w Kielcach odbędą się zawody w formule jam  - Diverse Dirt Diggers MTB BMX Contest.

czytaj więcej...

Mamy medale!

18.08.2008 @ 13:50

Długo kazali nam czekać polscy sportowcy na zdobyte medale na Igrzyskach w Pekinie. W końcu, po ponad tygodniowej rywalizacji, kiedy fani zaczęli już wyliczać, jaki to ”potęgi” wyprzedzają nas w klasyfikacji medalowej, Polska wywalczyła srebro w szermierce. Niedługo potem, kulomiot Tomasz Majewski, najdalej pchnął kulą i wywalczył olimpijskie złoto.

czytaj więcej...

Riderzy BMX z Diverse Extreme Team rządzili na dircie podczas Baltic Games

16.08.2008 @ 12:32

Piotr ”Piret” Kołodziej i Marcin ”Wróbel” Wróblewski rozkręcają się coraz bardziej, co start to pudło. Teraz  zdominowali podium na Baltic Games zajmując: ”Piret” pierwsze, a „Wróbel” drugie miejsce w kategorii dirt BMX. Ale to nie wystarczyło DExT-owym riderom, dodatkowo Piotr Kołodziej zgarnął nagrodę za Best Trick, a Marcin Wróblewski zajął drugie miejsce w BMX Park.

czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski w kitesurfingu 2008

13.08.2008 @ 15:07

Już w najbliższy weekend poznamy mistrza Polski w kitesurfingu 2008. W dniach 15-17 sierpnia Jurata będzie gościć najlepszych polskich zawodników, którzy zmierzą się w walce o tytuł najlepszego. To już ostatni przystanek rozgrywek Pucharu Polski  Ford Kite Cup.
czytaj więcej...


1 2 3 4 następna »
 
Partnerzy serwisu:

Zapraszamy na...
nonstop
Nasz Patronat:
AZS PW Cycling Team

Ariel Rally Team

Felietony
Rozmowy z...


 

Copyright © 2005-2007 STIgroup. All Rights Reserved.
SportFoto.pl | Bilety lotnicze | Wycieczki | Sport Katalog | Mapy, Plany, Atlasy |
Listwy do glazury
aHref | Katalog