Dziś jest poniedziałek, 29.12.2008, 10:54

Redakcja

Serwis informacyjny 24h

PlusLiga: Wygrana i fotel lidera dla Skry

23.12.2008 @ 11:29

Drużyna z Bełchatowa pokonała we własnej hali Trefl Gdańsk 3:1. Borykający się z kontuzjami zespół z Pomorza bez swoich trzech podstawowych zawodników nie był w stanie przeciwstawić się coraz silniejszej Skrze.

Po pięciu setach Delecta Bydgoszcz zdołała pokonać Jastrzębski Węgiel! Najlepszym zawodnikiem wybrano Dawida Konarskiego. Poniżej fotorelacja.

Delecta Bydgoszcz w sobotnim meczu pokazała, że tworzy wartościowy zespół, który może wygrać z każdym. Podczas ostatnich trzech kolejek zagrali bardzo dobre spotkania, ale nie ugrali nawet jednego punktu. Siatkarze znad Brdy potrzebowali pięciu setów aby pokonać Jastrzębski Węgiel, ale udało się pomimo dwóch pierwszych przegranych setów.

Niespodziewanie radomski Jadar pokonał faworyzowaną ekipę AZS-u Olsztyn 3:1. Tym samym Jan Such – nowy trener Radomian zaliczył udany debiut. Zasłużenie statuetka MVP spotkania powędrowała do Marcina Kocika.

Plus Liga: Kolejne zwycięstwo ZAKSY!

19.12.2008 @ 19:34

Zaledwie trzech setów potrzebowali siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle by pokonać drużynę ASSECO Resovii Rzeszów. Bardzo dobre spotkanie rozegrał dziś Michał Ruciak, jednak statuetka MVP powędrowała do rąk równie dobrze grającego Jakuba Novotnego.

PlusLiga: Wyniki IX kolejki

16.12.2008 @ 08:58

Pierwszą porażkę w tym sezonie odnieśli zawodnicy z Kędzierzyna. Podopieczni trenera Stelmacha ulegli Jastrzębskiemu Węglowi. Zaskoczeniem był też pięciosetowy pojedynek Skry z Politechniką. Reszta spotkań bez zaskoczeń.

Asseco Resovia Rzeszów odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo w stosunku 3:1. Tym razem rzeszowianie okazali się lepsi od beniaminka z Gdańska. Resovia po tej wygranej awansowała na trzecie miejsce w PlusLidze. Drużyna Trefla marzenia o zawojowaniu ligi musi chyba odłożyć w czasie. Z dwoma triumfami na koncie gdańszczanie zajmują dopiero ósme miejsce w tabeli.

Wypełniona po brzegi łódzka hala znów przyniosła szczęście polskim siatkarzom. Bełchatowianie pokonali Iskrę Odincowo w trzech setach i zaprezentowali kibicom bardzo dobre widowisko.

Iskra Odincowo z Giba i Abramov'em w składzie uległa w trzech setach Mistrzowi Polski! Bełchatowianie zapewnili ciekawe, efektowne widowisko kibicom licznie zgromadzonym w łódzkiej hali MOSiR-u.

Drużyna z Częstochowy pokonała niżej notowaną Delektę Bydgoszcz 3:0. Po raz pierwszy AZS wygrał spotkanie za trzy punkty, co bardzo ucieszyło całą drużynę i kibiców zgromadzonych w hali „Polonia”.

Zespół z Gdańska nie dał swoim kibicom powodów do radości. W mikołajkowy wieczór podopieczni trenera Kaszy przegrali we własnej hali z Politechniką Warszawską 0:3.

Pojedynek zespołu z Olsztyna z ZAKSY Kędzierzyn – Koźle miał być hitem kolejki i rzeczywiście nim był. Atomowe ataki, fantastyczne obrony i skuteczne bloki – to mogło się podobać licznie zgromadzonej publiczności.

Po dwóch porażkach na swoim terenie, Mistrzowie Polski w końcu pokazali swoim kibicom jak się wygrywa. Przeciwnik nie był wymagający i mecz zakończył się szybko po trzech setach do 23, 18 i 18.

Po bardzo dobrym spotkaniu siatkarze ASSECO Resovii Rzeszów wygrali z KS Jastrzębskim Węglem 3:1, wywożąc z trudnego terenu cenne 3 punkty. Dzisiejsze spotkanie obfitowało w kapitalne bloki zarówno drużyny zwycięskiej jak i gospodarzy.

PlusLiga: Łatwe zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

30.11.2008 @ 15:48

Jastrzębianie potrzebowali tylko trzech partii, aby pokonać na własnym parkiecie drużynę z Gdańska. Tegoroczny beniaminek uległ doświadczonemu zespołowi ze Śląska w trzech setach do 16, 22 i 22.