Wydarzenia

Co jakiś czas organizowane są mniejsze lub większe wydarzenia sportowe. Bądź na bierzęco i uczestnicz w interesujących Cię konkurencjach!

Uczestnictwo w wydarzeniach sportowych pomoże Ci stać się częścią społeczności osób aktywnych fizycznie, co z pewnością zmotywuje Cię do dalszych treningów i jeszcze bardziej intensywnego wysiłku. Mało co jest w stanie dać taką satysfakcję, jaką daje odniesienie zwycięstwa w zawodach z interesującej nas konkurencji sportowej. Również porażki mogą zmotywować nas do dalszych ćwiczeń, aby w końcu odnieść upragniony sukces. Dlatego monitoruj wydarzenia i zawody w Twoim mieście i okolicy, aby móc wziąć wnich udział i tym samym wzbogacić swoje sportowe doświadczenia.

 • OPTEX

  Wspieranie opoczyńskiego kolarstwa OPTEX S.A. rozpoczął w 1991 roku. Początkowo pomoc ta polegała na jednorazowych akcjach promujących firmę przez kolarzy Ludowego Klubu Sportowego "Opocznianka" Dwa lata później w naszym kraju popularną stała się nowa odmiana kolarstwa,od wielu lat uprawiana w Stanach Zjednoczonych i Europie zachodniej nazywaną tam Moutain Bikes w skrócie MTB, w Polsce po prostu kolarstwo górskie MTB.

  czytaj dalej>> • Skoda GRAND PRIX MTB 2006 II edycja

  Druga edycja wyścigów kolarzy górskich Skoda Auto Grand Prix MTB 2006 została rozegrana 29 kwietnia w Głuchołazach. Górale już po raz szósty w cyklu Skoda Auto Grand Prix MTB gościli na jednej najbardziej selektywnych tras w naszym kraju.

  czytaj dalej>> • Rehabilitacja po kontuzjach sportowych

  Sport nierozerwalnie wiąże się z możliwością kontuzji. Niekoniecznie musi do niej dojść, ale prawdopodobieństwo jej powstania zawsze istnieje. Co rusz, media podają informację o sportowcach, którzy niestety,w wyniku takowych przypadków, muszą chwilowo zrezygnować z uprawianych dyscyplin i poddać się odpowiedniej rehabilitacji.

  czytaj dalej>>

 • Imperium aktywności

  Czy zastanawialiście się czasem, jak uatrakcyjnić dzień waszego dziecka? Ale tak, by spożytkowało nadmiar tętniącej w nim energii, ruszając się i swawoląc? Oczywiście, że tak... Jeśli jesteście rodzicami, doskonale wiecie, jak ważne jest, by wasze dziecko mogło się wyszaleć, wybiegać, wyskakać. Dla jego zdrowia i prawidłowego rozwoju.

  czytaj dalej>>

 • Maratony i biegina długie dystanse -
  Maraton we Wrocławiu
  10 maja, 2013

  Dwudziestego kwietnia odbył się we Wrocławiu wielki maraton o charakterze otwartym, w którym każdy mógł wziąć udział. Była to idealna okazja dla początkujących biegaczy, aby mogli się sprawdzić w większej imprezie i współzawodniczyć z pozostałymi uczestnikami maratonu.

 • Otwarcie ścianki wspinaczkowej.
  Nowa ścianka wspinaczkowa we Wrocławiu
  25 kwietnia, 2013

  Przybywa ścianek wspinaczkowych we Wrocławiu i jest to bardzo dobra nowina. Amatorzy wspinaczek mogą sprawdzić się na nowym obiekcie dostosowanym również do niskich podejść bez zabezpieczenia. Gorąco polecamy testowanie nowego obiektu. Jeśli ktoś chciałby dopiero zacząć przygodę ze wspinaczką to istnieje możliwość skorzystania z asekuracji instruktora.

 • Łyżwy przez cały rok?
  Jeśli zawsze miałeś ochotę pojeździć na łyżwach nawet w środku lata - teraz to możliwe.
  20 kwietnia, 2013

  Jeździj na łyżwach bez względu na pogodę za oknem! Bez względu czy jest lato czy zima - jeździj na nowym torze łyżwiarskim pod Wrocławiem. Obiekt oferuje możliwość wyporzyczenia łyżew oraz naukę jazdy na łyżwach. Możemy podjąć kurs jazdy sportowej jak i akrobatycznej. Wszstkich amatorów sportu na lodzie serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia nowych torów.
  Jeśli lubisz sport to przeczytaj także o kosmetykach dla sportowców .