Tutaj powinien pojawić się baner flash.
Niestety Twoja przeglądarka nie obsługuje tego typu obiektów lub masz wyłączony plugin.

Bieg dla każdego – Poznań INTERRUN 2009

Maciej Prochowski, źródło: Komunikat Prasowy
Data: 2009-09-28 13:23
Dział: Bieganie
 
poprzednia strona

W dniu 27 września 2009 odbył się w Poznaniu bieg Poznań INTERRUN 2009. Impreza miała na celu popularyzację biegania wśród mieszkańców Poznania i Wielkopolski. W imprezie wzięło udział blisko 2000 osób. W biegu wziął udział Prezydent Ryszard Grobelny, który pokonał dystans 11km. Prezydent objął patronat honorowy nad biegiem. Bieg odbył się dla uczczenia Pamięci zmarłego w czerwcu V-ce Prezydenta Miasta śp. Macieja Frankiewicza. Na biegu obecna była jego żona Joanna Frankiewicz.Trasa biegu (dystans 5,7 lub 11 km - uczestnik dokonywał wyboru w trakcie biegu) przebiegała wokół Malty. Start uczestników biegu zlokalizowany był na ulicy Wiankowej. Po okrążeniu Malty uczestnicy docierali do ustawionej na Polanie Harcerza - mety.

Po przebiegnięciu mety uczestnicy zostali obdarowani medalami i posiłkiem regenerującym. Każdy z uczestników będzie miał możliwość sprawdzenia po biegu swojego czasu na www.interrun.pl.

Dla biegaczy, którzy zajęli miejsce od 1 do 4 oraz dla wszystkich, którzy zajęli co 100 miejsce w klasyfikacji generalnej na dystansie 5,7 oraz 11 km organizator firma INTERSPORT ufundowała karty podarunkowe
o wartości 100 zł.

Do wzięcia udziału w biegu zaprosiliśmy zarówno biegaczy, jak i osoby nie uprawiające biegania zawodowo. Hasło biegu to „Rozbiegajmy cały Poznań”.

Rejestracja i sprzedaż pakietów startowych odbywała się w 3 centrach handlowych: CH M1, CSiB Stary Browar, Galeria Pestka. Sprzedaż prowadzona była również w dniu biegu – wszystkie pakiety zostały sprzedane.

W ramach pakietu każdy uczestnik otrzymał profesjonalną koszulkę biegową Pro Touch, numer startowy z chipem do pomiaru czasu oraz broszurę informacyjną i kupon rabatowy na asortyment do biegania do realizacji w sklepach INTERSPORT. Koszt pakietu był minimalny – 39,99 zł, dużo niższy niż zawartość pakietu.

Druga z kolei edycja biegu cieszyła się równie dużym zainteresowaniem jak pierwsza.

poprzednia strona

 
Twój Profil

Nie masz konta? Załóż tutaj.

Losowe zdjęcia


© 2009 STIgroup sp. z o.o. | ul. ks. J. Dzierżonia 4; 42-221 Częstochowa | tel. +48 515-263-893