Jan Chmielewski przed 3. Memoriałem Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Informacja Prasowa, źródło: WESEM - NEO Rally Team
Data: 2009-02-20 13:46
Dział: Motosporty · Rajdy samochodowe
 
poprzednia strona

W niedzielę 22 lutego w Wieliczce rozegrany zostanie III Super OS, czyli Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. W gronie niemal 40 zgłoszonych załóg, chcących uczcić pamięć dwóch mistrzów rajdowych nie zabraknie załogi WESEM- NEO RT Jan Chmielewski/Jakub Gerber.

Janek Chmielewski: Swoim startem w Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza chcę oddać hołd dwóm wspaniałym postaciom polskich rajdów. Obu z nich podziwiałem w przeszłości na oesach, a Janusz Kulig, z którym miałem okazję wielokrotnie się spotkać na zawsze pozostanie dla mnie najwyższym rajdowym autorytetem. W tych zawodach nie liczy się wynik, dlatego za zgodą kierownictwa Super OS-u swój start połączyłem z inicjatywą pomocy niepełnosprawnemu Oskarowi, fanowi rajdów samochodowych. Przez 2 tygodnie można było licytować dodatkowy przejazd w fotelu pilota u mojego boku pomiędzy próbami. Serdecznie gratuluję zwycięzcy- Pani Jolancie z Łodzi oraz dziękuje wszystkim, którzy w jakiejkolwiek formie wsparli Oskara.  

Kuba Gerber: Cieszę się, że mogę wystartować w Memoriale, który można powiedzieć, inauguruje w Polsce sezon rajdowy 2009. Tym zawodom przyświeca szczytny cel- uczczenia pamięci dwóch mistrzów, ale także charytatywna aukcja zorganizowana przez Janka na rzecz Oskara. Zapraszam wszystkich kibiców na III wielicki Super OS!      

Załogę Chmielewski - Gerber wspiera w Wieliczce wytwórca reflektorów WESEM, dystrybutor narzędzi marki NEO, Automobilklub Rzeszowski, a medialnie wspomagają Radio RMF FM, redakcje magazynów „Eurostudent” i „Motyw” oraz studio Acus i Unidruk.
poprzednia strona

 
Twój Profil

Nie masz konta? Załóż tutaj.

Losowe zdjęcia


© 2009 STIgroup sp. z o.o. | ul. ks. J. Dzierżonia 4; 42-221 Częstochowa | tel. +48 515-263-893