Taniec oryginalny par: Rosjanie ponownie zachwycają!

Informacja Prasowa, źródło: EYOF Ślask - Beskidy 2009
Data: 2009-02-18 23:04
Dział: Łyżwiarstwo · Łyżwiarstwo figurowe
 
poprzednia strona

Pary łyżwiarzy figurowych zaprezentowały dziś kolejny, drugi program podczas IX EYOF Śląsk – Beskidy 2009. Licznie zgromadzoną publiczność zachwycały pięknem swoich programów w konkurencji tańca oryginalnego.

Podobnie jak w tańcu obowiązkowym bezkonkurencyjna okazała się para rosyjska, Tatiana Baturintseva i Ivan Volobuev. Prowadząc klasyfikację z notą 72,41 pkt. są zdecydowanym faworytem w walce o złoto. - Nikogo się nie boimy przed ostatnią konkurencją. Przygotowaliśmy bardzo ładny taniec dowolny na jutro, zapraszamy do oglądania. – komentowali po starcie Rosjanie, nie ukrywając przy tym zadowolenia.

Pełen gracji i bardzo ciekawych pozycji w piruetach program zaprezentowali Ruslana Yurchenko i Aleksandr Liubchenko z Ukrainy, którzy tańcząc w rytm charlestona zachwycili publiczność. Zdobywając łącznie 66,08 pkt. pozostali na drugiej pozycji. - Jesteśmy zadowoleni z występu ale nie z ilości punktów, które otrzymaliśmy. Powinno ich być znacznie więcej. Jeśli chodzi o elementy techniczne to był mały błąd w twizzlach ale kosztuje on niewiele punktów.  Będziemy walczyć w tańcu dowolnym, a przygotowane przez nas bardzo trudne podnoszenie powinno w tym pomóc. – zapowiadają Ukraińcy.

Tuż za Reprezentantami Ukrainy uplasowali się Czescy łyżwiarze, Gabriela Kubova i Petr Seknicka z notą 63,86 pkt, którzy po starcie zdradzają: – Jutro zatańczymy do muzyki z filmu „Piraci z Karaibów”,  będziemy walczyć.

Jutro w godzinach 18:00 – 19:45 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu par. Widowisko zapowiada się tym ciekawiej, że prócz zapowiadanej walki, łyżwiarze mają możliwość wyboru muzyki z wokalem, co jest możliwe tylko w przypadku tańca dowolnego.
poprzednia strona
 
Twój Profil

Nie masz konta? Załóż tutaj.

Losowe zdjęcia


© 2010 STIgroup sp. z o.o. | ul. Dekabrystów 41; 42-215 Częstochowa | tel. +48 34 373 10 40