Dziś jest sobota, 06.12.2008, 15:27

Logo SwiarSportu.pl
ISSN: 1895-7021

:: REKLAMA :::: REKLAMA ::


 
Menu
Redakcja
 
Serwis informacyjny 24h

Ekstraklasa w Wielkim Finale

Danuta Górniak, 05.12.2008 @ 15:26

{ Piłka nożna }

W najbliższy weekend ostatni raz w tym roku kalendarzowym piłkarze Ekstraklasy wybiegną na ligowe boiska. Ale to wcale nie oznacza, że Ekstraklasa przestanie grać!!! Od 8 grudnia rozpocznie grać w... Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.Ekstraklasa będzie wspierała XVII Finał WOŚP, który odbędzie się 11 stycznia 2009 roku, wystawiając na aukcjach internetowych niezwykle ciekawe piłkarskie pamiątki – oczywiście podarowane na ten szczytny cel przez nasze kluby i partnerów.

 

Znakomity przykład dał Ruch Chorzów. Niebiescy grają i kibicują fair play razem z Orkiestrą od początku sezonu, nosząc dumnie na piersiach strojów meczowych czerwone serca fundacji prowadzonej przez Jurka Owsiaka. 5, 6 i 7 grudnia piłkarze wszystkich szesnastu klubów Ekstraklasy wyjdą na przedmeczowe prezentacje w koszulkach wyrażających swoje wsparcie dla szczytnego celu jakim jest XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Na co zbieramy?

 

XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. Na temat onkologii dziecięcej mówi się bardzo dużo. Dzieci ze schorzeniami onkologicznymi w Polsce mają bardzo dobrą i fachową opiekę medyczną. Największą bolączką jest finansowanie leczenia, czyli zaopatrywanie chorych dzieci w bardzo drogie lekarstwa, jednak na co dzień tak rodzice, jak i chore dzieci, radzą z tym sobie otrzymując wsparcie bardzo oddanego ich sprawom personelu medycznego. Jest jednak pewien problem, który przewijał się we wszystkich rozmowach, a który dotyczy bardzo późnego zdiagnozowania dzieci z problemami onkologicznymi, co w sposób zdecydowany zmniejsza ich szanse na wyzdrowienie. Wczesna diagnostyka jest elementem niezwykle istotnym, który w wielu przypadkach decyduje o życiu! Aby problem ten znacząco zmniejszyć, w całym kraju powinny zostać utworzone ośrodki wyposażone w ultranowoczesny sprzęt do wczesnej diagnostyki, a dostęp do tych ośrodków powinien być dla każdego dziecka bezproblemowy.

 

Przyłączcie się do grania z WOŚP i klubami Ekstraklasy...

 

Chcesz dołożyć swoją cegiełkę do tej szlachetnej akcji i zagrać wspólnie z Ekstraklasą? Na stronie www.aukcje.wosp.org.pl znajdziesz niezwykle ciekawe przedmioty podarowane przez kluby Ekstraklasy. Numerem jeden aukcji jest unikatowa KOLEKCJA WSZYSTKICH SZESNASTU KOSZULEK MECZOWYCH KLUBÓW EKSTRAKLASY Z PODPISAMI PIŁKARZY!!! Każdy klub przekazał również Oficjalną Piłkę Ekstraklasy z podpisami swoich zawodników. Będą też piłki z finałowego meczu o Superpuchar 2008 z autografami piłkarzy Legii Warszawa i Wisły Kraków oraz wiele innych bardzo cennych piłkarskich pamiątek (proporczyki, szaliki, kalendarze…).

 

Na szczególne wyróżnienie zasługują przedmioty przekazane przez partnera Ekstraklasy SA, firmę PUMA Polska. Na aukcji znajdą się między innymi: rękawice bramkarskie Artura Boruca i Tomasza Kuszczaka, koszulki reprezentacyjne Michała Żewłakowa, Jakuba Błaszczykowskiego i Artura Boruca (oczywiście z autografami), piłka i koszulka z podpisami reprezentantów, którzy grali w listopadowym meczu towarzyskim Irlandia – Polska oraz dedykowane buty piłkarskie Artura Boruca i Michała Żewłakowa.

 

Start 8 grudnia!!!

 Źródło: Ekstraklasa SA

Wersja do drukuPozostałe informacje:

[05-12-08, 15:14] Jakie szanse na awans ma Lech?
[05-12-08, 13:50] Zabrakło skuteczności
[05-12-08, 13:50] Święty Mikołaj na stadionie
[04-12-08, 08:20] Lech najlepszy z polskich klubów
[04-12-08, 07:50] Zbigniew Wójcik zawieszony
[03-12-08, 14:01] Gawin Królewska Wola wycofuje się z rozgrywek
[03-12-08, 10:35] Prezes PZPN spotkał się z prezydentem FIFA
[03-12-08, 10:29] Konkurs na stanowisko Rzecznik Prasowy
[03-12-08, 10:26] Oświadczenie Wisły Kraków SA
[02-12-08, 14:17] Przedsprzedaż biletów na mecz Śląsk - Ruch

 
Partnerzy serwisu:

Zapraszamy na...
nonstop
Nasz Patronat:
AZS PW Cycling Team

Ariel Rally Team

Felietony
Rozmowy z...


 

Copyright © 2005-2007 STIgroup. All Rights Reserved.
SportFoto.pl | Bilety lotnicze | Wycieczki | Sport Katalog | Mapy, Plany, Atlasy |
Listwy do glazury
aHref | Katalog