Serwis informacyjny 24h

PLS: Zapowiedź meczu Resovia Rzeszów - Politechnika Warszawska

Patrycja Cychner, 11.10.2007 @ 19:38

{ Siatkówka }

12 października o godzinie 18:30 rozpocznie się mecz między Resovią, a Politechniką. Aktualnie - trzeciego zespołu w tabeli z ostatnim. AZS stanie przed kolejną okazją zatarcia złego wrażenia, jakie zrobili w ostatnich spotkaniach, a Rzeszów będzie miał możliwość dopisania kolejnych trzech punktów do kolekcji.

Od początku sezonu Resovia choć wygrywa z rywalami za trzy lub dwa punkty, przychodzi jej to z pewnymi problemami. Raz zawodnicy popisują się niesamowitą grą, a momentami stoją na boisku jak by nie wiedzieli co mają ze sobą zrobić. Ale na pewno pokazali się z o wiele, wiele lepszej strony niż AZS Politechnika Warszawska. Pierwszy mecz gładko przegrali z Olsztynem w trzech setach, a w drugiej kolejce stawili jeszcze mniejszy opór akademikom z Częstochowy. Jeśli oba zespoły będą prezentować taką samą formę jak w poprzednich spotkaniach, zapowiada się, że mecz szybko zakończy się po trzech setach i Resovia zdobędzie na własnym parkiecie trzy punkty. Jednak gdy Politechnika w końcu obudzi się do gry, możemy obejrzeć ciekawe spotkanie.