Dziś jest piątek, 25.05.2007, 13:46

Logo
ISSN: 1895-7021

:: REKLAMA :::: REKLAMA ::ARIEL RALLY TEAM

 
Menu
Redakcja
 
Serwis informacyjny 24h

Konferencja Nowoczesny Klub Sportowy już za 2 tygodnie

, 26.04.2007 @ 18:42

{ --- Konferencje, Szkolenia }

W dn. 15-16 maja 2007 r. we wrocławskim hotelu Jana Pawła II**** odbędzie się międzynarodowa konferencja NOWOCZESNY KLUB SPORTOWY -  GRAĆ, BY WYGRAĆ. Tematyka konferencji obejmuje m. in. profesjonalne zarządzanie klubami sportowymi oraz wykorzystanie sponsoringu sportowego do realizacji celów strategicznych firm. Organizatorem Konferencji jest firma PODIUM, działająca w obszarze doradztwa i marketingu sportowego.

Celem Konferencji NOWOCZESNY KLUB SPORTOWY -  GRAĆ, BY WYGRAĆ jest przekazanie jej uczestnikom znaczącej roli, jaką odgrywają strategie budowania relacji w dzisiejszym sporcie oraz przedstawienie  praktycznych rozwiązań realizowanych z powodzeniem na wysoko rozwiniętych rynkach sportowych. Prezentowane studia przypadków wskażą osobom zarządzającym klubami sportowymi oraz sponsorom i inwestorom sportowym, jak spełniać rosnące oczekiwania klientów i przebić się do ich serc, umysłu i „kieszeni”, tak aby osiągnąć sukces w sportowym biznesie i wyróżnić się na tle swojej konkurencji.

Program merytoryczny Konferencji kładzie główny nacisk na zacieśnienie komunikacji między klubami i  sponsorami a kibicami, mające przynieść efekty w postaci: wzrostu satysfakcji i lojalności kibiców, podniesienia jakości oferowanych produktów, wzmocnienia więzi biznesowych z partnerami – mediami, władzami samorządowymi i biznesem oraz  optymalizacji źródeł przychodów i poprawy rentowności.

 
GWIAZDY KONFERENCJ:
Gwiazdami Konferencji NOWOCZESNY KLUB SPORTOWY -  GRAĆ, BY WYGRAĆ będą wybitni eksperci z Wielkiej Brytanii i  Niemiec :

Simon Rines – konsultant-doradca angielskich klubów piłkarskich, wydawca najbardziej rzetelnych i najchętniej kupowanych raportów na temat marketingu sportowego,  

Joerg Brehmer – dyrektor marketingu w jednym najlepszych obecnie klubów koszykarskich w Niemczech – Rhein Energie Koeln, odpowiedzialny za strategię i projekty marketingowe, twórca standardów sportowego marketingu i budowania relacji z Medami i sponsorami,

Neil Doncaster - dyrektor wykonawczy Norwich FC – twórca biznesów sukcesów klubu, który w ubiegłym miesiącu został uhonorowany dwiema dorocznymi nagrodami przyznawanymi przez angielską organizację The Football League, zarządzającą rozgrywkami II i niższych lig piłkarskich. Klub zwyciężył w kategoriach „Best Club Marketing Campaign” (najlepsza klubowa kampania marketingowa) oraz „Best Community Initiative” (najlepsza inicjatywa na rzecz społeczności).

Przedstawią oni w przystępny sposób doświadczenia własne i studia przypadków obejmujące metody budowania silnych więzi z kibicami i partnerami, zwiększenia lojalności obecnych i przyciągnięcia nowych kibiców oraz poprawy atrakcyjności widowisk sportowych. Omówione zostaną przypadki zagranicznych klubów reprezentujących różne dyscypliny sportu (m.in. ,  Maccabi Tel Aviv, Northampton Town, Hockey Club de Morzine, Lyon FC, NORWICH FC), w których wdrożono zaprezentowane rozwiązania.

„QUIDITCH SPORT GAME”
Uczestnicy konferencji będą mogli sprawdzić w praktyce wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia strategii budowania relacji z klientami oraz komunikacji i współpracy z kibicami, mediami i sponsorami podczas symulacyjnej gry strategicznej „Quiditch Sport Game”, w której samodzielnie będą decydować o przyszłości swojego „ wirtualnego” klubu sportowego.


Źródło: Informacja Prasowa

Wersja do drukuPozostałe informacje:

[21-04-07, 16:15] Kurs dla spikerów
[21-03-07, 18:39] Konferencja - Nowoczesny Klub Sportowy
[04-03-07, 15:14] Kurs Instruktorów Sportu w Tańcu Sportowym
[20-02-07, 16:17] Kurs Instruktorów w Sportach Motorowych

 
Zapraszamy na...
TNFAT

nonstop
Nasz Patronat:
AZS PW Cycling Team

Ariel Rally Team

Felietony
Rozmowy z...


 

Copyright © 2005-2007 STIgroup. All Rights Reserved.
SportFoto.pl | Bilety lotnicze | Wycieczki | Sport Katalog | Mapy, Plany, Atlasy |
Listwy do glazury
aHref | Katalog